« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Tanecznym Krokiem do Europy” – 20-lecie Polski w Unii Europejskiej

30 kwietnia, 19:00 - 22:00

Udział bezpłatny

 Świętujemy 20-lat Polski w Unii Europejskiej

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie “Tanecznym Krokiem do Europy”, które odbędzie się na tarnowskim Rynku 30 kwietnia 2024 roku o godzinie 19.00. W tanecznych rytmach będziemy celebrować dwudziestą rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Impreza będzie miała charakter rodzinny, skierowana jest do osób w każdym wieku.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym uwielbiane podczas wakacyjnych potańcówek na Tarnowskim Rynku polskie i zagraniczne przeboje, które zapewnią doskonałą atmosferę do tańca. Zabawę poprowadzi krakowski duet M@MS (DJ i Wodzirej). Dodatkowo, na uczestników czekają efektowne pokazy taneczne w wykonaniu formacji z renomowanego Studia Tańca Honorata, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń. Dobra zabawa gwarantowana!

Warto przypomnieć, że Polska przystąpiła do Unii Europejskiej 1 maja 2004 roku. Ten niezwykle ważny moment w historii wpłynął na rozwój Polski otwierając drzwi do współpracy, wzrostu i funduszy unijnych, które wsparły wiele projektów, również w Tarnowie.

30.04.2024 r., godz. 19.00
Tarnowski Rynek
Wstęp wolny

Organizatorem imprezy jest Tarnowskie Centrum Kultury we współpracy z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa. Wydarzenie finansowane z Budżetu Miasta Tarnowa.

Szczegóły

Data:
30 kwietnia
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
Udział bezpłatny
Kategoria:

Other

Odbiorcy
wszyscy

Miejsce wydarzenia

Rynek
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map