« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Royal String Quartet Gala Wręczenia Nagród 38. TNF

8 czerwca, 19:00 - 21:00

50 zł

Royal String Quartet wystąpi podczas prestiżowej Gali Wręczenia Nagród 38. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.  Koncert będący kulminacją wieczoru, odbędzie się 8 czerwca 2024 r. w kinie Marzenie.

Royal String Quartet to dziś marka rozpoznawalna na całym świecie. Wyjątkowy kwartet smyczkowy, który od 25 lat nieprzerwanie oczarowuje swoją techniczną biegłością, pomysłowością i świeżością. Ugruntował swoją pozycję, jako jeden z najbardziej uznanych interpretatorów muzyki najnowszej.

Współpraca z wybitnymi polskimi kompozytorami przyniosła premierowe wykonania utworów, które wzbogaciły kanon muzyki współczesnej. Zespół, znany z przełamywania konwencji i eksplorowania nowych form artystycznych, nieustannie poszukuje środków wyrazu, aby dotrzeć do serc szerokiej publiczności. Podczas koncertu w Tarnowie usłyszymy specjalnie dobrany repertuar, kompozycje m.in. Philipa Glassa, Pawła Mykietyna, czy Franciszka Schuberta.

Otwartość, chęć eksperymentowania, nieustanne poszukiwania własnej prawdy artystycznej sprawiają, że Royal String Quartet nie traci impetu, nie mówiąc o popadaniu w rutynę. „Po dwudziestu pięciu latach wspólnej pracy wciąż jeszcze nie wiemy o sobie wszystkiego”, mówią członkowie zespołu. To sprawia, że nieustannie zaskakują siebie samych i publiczność.

Koncert Royal String Quartet będzie częścią Gali Wręczenia Nagród 38. TNF podkreślając nieodłączną więź filmu i muzyki. Głównym Partnerem Gali jest Gemini Park Tarnów.

Royal String Quartet – skład:

Izabella Szałaj-Zimak – I skrzypce

Elwira Przybyłowska – II skrzypce

Paweł Czarny – altówka

Michał Pepol – wiolonczela

 Data i godzina: 08.06.2024 r., godz. 19.00.

Miejsce: Kino Marzenie (Tarnów, ul. Staszica 4)

Bilety: 50 zł (dostępne w przedsprzedaży online na www.kinomarzenie.pl oraz w kasie kina)

Organizator: Tarnowskie Centrum Kultury

 

Szczegóły

Data:
8 czerwca
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
50 zł
Kategoria:

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce wydarzenia

Kino “Marzenie”
ul. Staszica 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Phone
14 888 885
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia