« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lady Pank – Juwenalia 2024

25 maja, 18:00 - 22:00

Wstęp wolny

Legenda polskiej sceny rockowej, zespół Lady Pank będzie gwiazdą tegorocznego koncertu juwenaliowego Akademia dla Tarnowa. Autorzy „Kryzysowej narzeczonej”, „Mniej niż zero”, „Zamków na piasku”, czy „Zawsze tam gdzie ty” zagrają na kampusie Akademii Tarnowskiej w sobotę, 25 maja. Przed Lady Pank będzie można posłuchać dwóch tarnowskich zespołów: Zorza oraz Time. Początek imprezy, na którą wstęp jest darmowy, o godz. 18.00.

Decyzja o zaproszeniu Lady Pank jest konsekwencją wyników studenckiej ankiety. – Poprosiliśmy koleżanki i kolegów o wyrażenie opinii w tej sprawie. Do wyboru było kilkunastu artystów, a niemal 20 procent z ponad 2000 głosów zebrało Lady Pank – wyjaśnia Krystian Niziołek, przewodniczący samorządu studenckiego AT. – Dzięki życzliwości władz Uczelni, a w szczególności Pani Rektor, która wsparła nasze starania, udało nam się zaprosić do Tarnowa ten legendarny zespół. Zaproszenie zostało przyjęte więc mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy na naszym kampusie 25 maja – dodaje Krystian Niziołek.

– Przyłączam się do zaproszenia Studentów i równie serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na naszym kampusie. Jesteśmy od ponad ćwierć wieku ważnym elementem miasta dlatego zależy mi, aby nasze święto stało się okazją do zabawy dla wszystkich mieszkańców regionu – mówi Rektor Akademii Tarnowskiej, dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. AT.

Szczegóły

Data:
25 maja
Godzina:
18:00 - 22:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Akademia Tarnowska
Phone
14 63 16 620
Email
ans@anstar.edu.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce wydarzenia

Akademia Tarnowska
ul. Mickiewicza 8
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Phone
14